چگونه برای حمل اتومبیل خود شرکت حمل و نقل مناسب انتخاب کنیم

چگونه برای حمل اتومبیل خود شرکت حمل و نقل مناسب انتخاب کنیم

چگونه برای حمل اتومبیل خود شرکت حمل و نقل مناسب انتخاب کنیم

Auto shipping یا حمل و نقل اتومبیل از قرار معلوم باید فرآیند ساده و مستقیمی باشد ولی متاسفانه وضعیت امروزه حمل و نقل نشان داده است که آنقدرها هم که فکر میکنیم ساده نیست. مشتریان باید مطالبی را بدانند تا از خود در برابر کلاهبرداری و شرکتهای غیرحرفه ای که ممکن است وسایل شما را بدزدند یا صدمه بزنند دفاع کنند. در زیر نکاتی گفته شده که میتواند به شما کمک کند اتومبیل خود را سالم به مقصد برسانید.

چه کسی واقعا وسیله نقلیه شما را انتقال میدهد؟

وقتی حمل ماشین شما در داخل کشور انجام میگیرد مهم است که توجه داشته باشید که همه خدمات انتقال از طرف شرکت واسطه است. هیچ شرکت حمل ونقلی به اندازه کافی بزرگ نیست که بتواند برای حمل و نقل در تمام کشور و از هر نقطه شروع و در هر زمانی کارمند و وسایل نقلیه داشته باشد.  این بدان معناست که هر شرکت حمل و نقل کار برون سپاری رانندگان را خواهد داشت (با شرکتی واسطه قرارداد می بندد که رانندگان آن شرکت در بعضی نقاط کشور کار انتقال وسیله نقلیه شما را انجام دهند). فریب شرکتهایی که به شما قول میدهند وسیله نقلیه شما را به سراسر کشور بفرستند نخورید.
در ارتباط با واسطه ها به دنبال شرکتهایی باشید که صادقانه رفتار میکنند. هر واسطه و شرکت حامل از یک سیستم ملی بارگیری برای لیست کردن وسایل نقلیه، در اختیار خود استفاده میکند. بسیاری از واسطه ها راننده هایی را انتخاب میکنند که قابل اعتماد هستند و با مسیرهای حرکت آنها نیز آشنا هستند.

ارزانترین ها همیشه بهترین نیستند

بعضی شرکتها قیمتهای فوق العاده غیرواقعی در ابتدا پیشنهاد میدهند و در آخر از صاحبان اتومبیلها پول زیادی دریافت میکنند. سعی کنید  دنبال شرکتهایی باشید که قیمت متوسطی ارائه میکنند تا مطمئن شوید ماشین شما به روش مناسب و به موقع به مقصد میرسد.  این خیلی مهم است که توجه کنید وقتی قیمت خیلی پایینی برای حمل پیشنهاد میشود اتومبیل شما هرگز با آن قیمت به مقصد نمیرسد.

توقعات خود را مشخص کنید

برای انتخاب شرکت حمل ونقل با خودتان و شرکت حمل ونقل رو راست باشید که دقیقا چه چیزهایی در حمل مد نظر شماست. ممکن است شما برای داشتن قیمت متعادل برنامه ای داشته باشید پس باید آن را با شرکت مطرح کنید. این نکته ها و اطلاعات برای آنها جهت تعیین قیمت بسیار مفید خواهد بود.

اطلاعات خود را به هر کسی نگویید

گاهی پیدا کردن راهنمای خوب برای حمل اتومبیل بسیار خسته کننده است. شرکتهای بیشماری وجود دارند که تلاش میکنند وقتی به صورت آنلاین برای پیدا کردن شرکت حمل و نقل جستجو میکنید کار را از شما بگیرند . آنها حتی وعده حمل و نقل رایگان اتومبیل شما را میدهند و پس از دست یابی به ایمیل و دیگر اطلاعات از شما کلاهبرداری میکنند. بنابراین جستجوی خود را آغاز کنید ، توقعات خود را مشخص کنید و شرکتی قابل اعتماد را برای حمل اتومبیل خود پیدا کنید.
اشیاء گران قیمت در اتومبیل خود جا نگذارید در صورت امکان اتومبیل یا هر وسیله نقلیه ای را که قصد جابه جایی آن را دارید بشویید و هرگونه الارم و هشدار را نیز غیر فعال کنید. وقتی به مقصد رسید نیز آن را چک کنید تا اگر آسیبی دیده باشد با شرکت مربوطه در میان بگذارید.

 

Leave a Reply