چگونه یک هنرمند هر بار یک کوک را از هوا ترسیم می کند


دکترچرخش رماتیک رشته های سفید ابرهای مرطوب را به باران می بندد ، پیچ و مهره های آبی و سبز یک باد غریب را می گیرد و فشار هوا روی پارچه های خاکستری مروارید مروارید بتینا ماتزکون ، که با حوصله روی پارچه های رنگ آمیزی شده کار می کند ، احساس سکون می کند و چیزی را که دائماً در حال تغییر است ، به ارمغان می آورد. سریال Matzekon هواشناسی شامل مجموعه ای از الگوی تغییر هوا و پدیده های آب و هوایی است که روی دوازده قطعه پارچه پر جنب و جوش نقش بسته است و همه آنها به شکل پروانه ها هستند. صحنه را بافت حاصل می نامند پروانه ها، واژه آلمانی برای پروانه ها.


داستان هایی از این دست را از دست ندهید. مشترک شدن در خبرنامه یکشنبه شب:


از نظر ماتزكون ، كارهای پیچیده راهی برای كند كردن جهان و مستند كردن آن در هنگام تغییر در اطراف او است. او می گوید: “سرعت گلدوزی یخی برای من مناسب است.” “مثل این است که با دستان خود فکر کنید.” تکمیل هر قطعه ممکن است هفته ها طول بکشد. Matzkuhn با یک سوزن و نخ سعی می کند سیستم های طبیعی ما را درک کند ، نگران آن باشد و آنها را جشن بگیرد.

بیشتر بخونیم؟  نخست وزیران کانادا 28 میلیارد دلار برای افزایش هزینه های سالانه مراقبت های بهداشتی فدرال پرداخت می کنند

ماتزکون برای اولین بار در دهه 1960 میلادی خواندن هوا را از پدرش ، یک پناهنده آلمان شرقی یاد گرفت. این هنرمند نساجی عملاً در یک قایق بزرگ شد و هر آخر هفته با خانواده اش در بریتیش کلمبیا قایقرانی می کرد. من همچنین یاد گرفتم که چگونه آنچه را که روی نقشه است با آنچه در مقابل آن است ارتباط دهم. به عنوان مثال ، من فهمیدم که خطوط باریک کانتور روی یک نقشه توپوگرافی کوههای شیب دار رو به جلو را نشان می دهد. جغرافیا زمینه ای برای جهان بینی وی شد و او از آن زمان به بعد با هنر خود به جستجوی علم پرداخت.

بیشتر بخونیم؟  لیبرال ها با تعهد سخنرانی تاج و تخت ، رویکرد جدیدی را در مراقبت از کودکان نشان می دهند

Matzcone می گوید: “سرعت گلدوزی یخی برای من مناسب است.” “مثل این است که با دستان خود فکر کنید.”

در سن 10 سالگی ، او مقطعی از کانادا را روی بند گیتار خود گلدوزی کرد – سفری از اقیانوس اطلس ، آن سوی یک چمنزار مسطح ، به کوههای فرش شده بریتیش کلمبیا. وی پس از تحصیل در کالج Camoson در ویکتوریا ، در دهه 1970 ، چندین فیلم آزمایشی برای شورای ملی فیلم ساخت و از انیمیشن برای احیای وسایل منسوجات و پارچه و ضبط دوران کودکی خود در اقیانوس استفاده کرد. وی در سن 40 سالگی صحنه های دوچرخه سواری 2300 کیلومتری انفرادی از بریتیش کلمبیا تا یوکان را روی یک پارچه پارچه دوخت. سپس ، در اواسط دهه پنجاه ، چهار مجموعه بادبان دوازده پا را به عنوان یادبود پدر دریایی خود گلدوزی کرد.

بیشتر بخونیم؟  آلبرتا پریمیر می گوید سخنرانی تاج و تخت فدرال صلاحیت منطقه ای را زیر پا می گذارد

درست همانطور که پدرش رمز و رازهای باد را در بادبان قایق فاش کرد ، اوه گرامان هواشناس به ماتزکن کمک کرد تا زبان هواشناسی را رمزگشایی کند. هواشناسی. Matzcone به عنوان تشکر از شما برای یک دوره سقوط در نقشه های هواشناسی ، بومی به گرامان نشان داد که یک ابر کومولوس (یا ابر رعد و برق) را نشان می دهد. یکی از منابعی که گرامان با او به اشتراک گذاشت تجسم داده های آنلاین بود که از او الهام گرفت پروانه ها برای سفر: مجموعه ای از نقشه ها با اشکال متفاوت که داده هایی مانند سرعت باد ، دما ، بارش و دی اکسید کربن را نمایش می دهد. یکی از آنها پروجکشن Waterman Butterfly Projection بود – به روزرسانی پروژه پروانه کاهیل که می خواهد جهان را بدون تحریف شکل قاره هایش مشاهده کند. این نقشه مانند یک پروانه است ، اما دوختن لبه های آن به یکدیگر ، آن را به یک چند وجهی تبدیل می کند ، که نمایشی سه بعدی از زمین است.

بیشتر بخونیم؟  CPP با کمک های شخص ثالث در ایالات متحده: گروه محیط زیست ، قوانین خود را نقض می کند

به محض اینکه ماتزکون طرح را دید ، به فکر دیوانگی ویکتوریا برای جمع آوری پروانه های شاخ و برگ خورده در مخازن افتاد. او مراقبه می کند: “جهان شکننده است.” پروانه ها.

ماتزكون در سفرهای پیاده روی خود متوجه یخچال های طبیعی شد ، دید كه سروها از خشكی قهوه ای می شوند ، شاهد كشته شدن درختان سوسك كاج كوهستان است و از دود آتش سوزی شدیدتر نفس می كشد – این همه اثرات تغییر آب و هوا در بریتیش كلمبیا است. در جهانی که به طور فزاینده ای توسط شرایط اضطراری آب و هوایی و بحران های بهداشت عمومی تعریف می شود ، درک تأثیر ما بر روی کره زمین می تواند پیچیده باشد. کارهای Matzkon ما را تشویق می کند که وقت خود را صرف انتظار و پرسش از دنیای شکننده خود کنیم – قطعه قطعه ، با دستان تیزبین

بیشتر بخونیم؟  بانک های فدرال در صورت تأیید ، 7.9 میلیون آزمایش سریع برای COVID-19 خریداری می کنند ، که موارد جدید روزانه منعکس کننده اوج آوریل است

ابی هیوارد

ابی هیوارد یکی از اعضای سابق راس / گوردی در Walrus است. او در حال حاضر دستیار سردبیر در جغرافیایی کانادایی.

مثل آنچه خواندید؟

روزنامه نگاری مبتنی بر واقعیت اشتیاق ما و حق شماست.

ما از خوانندگانی مانند شما می خواهیم از Walrus پشتیبانی کنند تا بتوانیم به مکالمه کانادایی ادامه دهیم. سال گذشته شاهد تغییرات جدی در کانادا بوده است ، از محبوبیت شاهدانه گرفته تا عواقب ناشی از پرونده SNC-Lavalin تا پاسخ ما به COVID-19.

ما صداها و تجربیات کانادایی را در داستان هایی که از سواحل ما سفر می کنند ، ارائه می دهیم و کاملاً معتقدیم که این گزارش ها می تواند دنیای اطراف ما را تغییر دهد. Walrus همه اینها را با اصالت ، عمق و تأمل پوشش می دهد ، و دیدگاه های متنوعی را برای تأثیرگذاری بر مکالمات کلیدی ایجاد می کند در حالی که برای بررسی واقعیت و دقت در سطح بالایی قرار دارد.

بیشتر بخونیم؟  درخواست ایالات متحده از صدور حکم چوب نرم قبل از WTO متهم به "خرابکاری"

هیچ یک از اینها بدون شما امکان پذیر نخواهد بود.

به عنوان یک سازمان غیرانتفاعی ، ما سخت تلاش می کنیم تا هزینه های خود را کم و پرسنل خود را ضعیف نگه داریم ، اما این مدلی است که برای پرداخت عادلانه سهامداران و حمایت از پوشش مستقل خود نیاز به حمایت فردی دارد.
کمک های 20 دلاری یا بیشتر ، رسید مالیات خیریه دریافت می کند.

هر سهمی تفاوت ایجاد می کند.
از Walrus که فقط با 2 دلار شروع می شود پشتیبانی کنید. خیلی ممنونم.
لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yyle8hnk
is.gd/ffhSCz
shrtco.de/zHevl
u.nu/h7xdb
ulvis.net/eBD

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *